FAQ

Przed założeniem nowego sklepu rodzi się wiele pytań i niejasności. Jak założyć sklep? Ile to kosztuje? Jak przebiega współpraca? To normalne pytania które stawia każdy przyszły właściciel sklepu internetowego. Poniżej przedstawiamy kilka najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z zakładaniem sklepu internetowego.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

tak, SkassaShop w abonamencie zawsze posiada wliczony hosting w cenę, SkassaShop w pakiecie posiada jeden rok hostingu w cenie.
nie ma ograniczeń, SkassaShop jest sklepem bez limitów. Nasz system był testowany na 1 000 000 produktów więc sprosta nawet najbardziej wymagającym.
absolutnie nie. SkassaShop jest sklepem bez limitów i prowizji od sprzedaży. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.
nie umieszczamy własnych reklam.
do dwóch dni roboczych (podstawowy system).
oczywiście, jest możliwość projektowania różnych elementów graficznych.
zdecydowanie SkassaShop Prestige z uwagi na obsługę wielu walut i języków.
nie, można korzystać tylko z wybranych. SkassaShop oferuje wiele integracji z systemami płatności, porównywarkami jak i zewnętrznymi systemami magazynowymi aby dać Państwu swobodę wyboru.
oczywiście, system został zaprojektowany jako przyjazny dla użytkownika. Sprawdź sam na wersji demo: sklep demonstracyjny
oczywiście. Sklepy SkassaShop oferują w standardzie integrację ze wszsytkimi polskimi operatorami płatności:
  • PayU
  • Przelewy24
  • DotPay
  • PayPal
wycena na takie usługi jest indywidualna i zależy od wielu czynników (m.in. konkurencji). Najpierw należy jednak zatowarować sklep.
każdy sklep jednorazowo i bezpłatnie podłączamy pod wskazaną domenę. Domenę można zakupić również w naszej firmie w korzystnych cenach: rezerwacja domen.
zostaną wykonane zgodnie z domeną
oczywiście, rok dla pakietu i bezterminowo dla abonamentu.
nie potrzeba żadnych specjalnych urządzeń. Każdy komputer z dostępem do internetu, na którym można przeglądać strony www będzie odpowiedni również do zarządzania sklepem.
sklep można całkowicie wyłączyć w dowolnej chwili z panelu administracyjnego. Można też wyłączyć zakupy w sklepie pozostawiając jedynie możliwość przeglądania produktów.
tak, w dowolnej chwili bez kosztów (sklep zniknie).
oczywiście, mamy bardzo duże doświadczenie w e-handlu.
oczywiście, choć większość klientów obsługujemy zdalnie.
nie oferujemy szkoleń gdyż klienci nie zgłaszają takich potrzeb. Sklep obsługuje się bardzo łatwo, a dodatkowo jest dostępna doskonała instrukcja.
klika tysięcy. SkassaShop jest wykorzystywany zarówno w małych firmach jak i dużych sklepach online.
oczywiście, wszystkie niezbędne ustawienia można w każdej chwili, łatwo zmienić z panelu administracyjnego.
ilość transakcji nie ma znaczenia. SkassaShop jest sklepem bez limitów i prowizji od sprzedaży. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat.