Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obsługi e-biznesu. Kluczem do sukcesu Twojej firmy w internecie jest kompleksowe podejście. Firma Skssa właśnie takie usługi oferuje. Sklepy internetowe w różnych formach finansowania, hosting, domeny internetowe, pozycjonowanie, wsparcie techniczne - wszystko to dostaniesz u nas w jednym miejscu, specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. A na start hosting i domeny z dużym rabatem.

Sklepy internetowe Warszawa

Budowa i tworzenie sklepów internetowych. Oferujemy Państwu profesjonalne, łatwe w obsłudze i zarazem tanie sklepy internetowe. W każdym sklepie jest gotowych 10 szablonów graficznych dodatkowo można przygotować indywidualną grafikę. Wersja mobilna. Sprzedaż sklepów internetowych prowadzimy już od 2005 roku. Mieścimy się w Warszawie, Lublinie i Krakowie, projekty wykonujemy także zdalnie. Sklepy internetowe Warszawa projekty sklepów, projektowanie sklepów internetowych, zakładanie sklepu internetowego

Projektowanie stron WWW

Oferujemy Państwu tworzenie stron internetowych: systemy CMS, portale, sklepy internetowe,  zaawansowane systemy inter i  intranetowe oraz pozycjonownie. Wdrażając nasz system zarządzania treścią moją Państwo gwarancję szybkiego i ładnego zaistnienia w internecie.
Jeśli posiadają Państwo stronę WWW to sprawnie ją przeniesiemy do naszego systemu CMS co umożliwi szybką edycję stron i dodawanie kolejnych, oraz odświeży jej wygląd.

Systemy Intranetowe

Oferujemy Państwu rozwiązania intrantetowe i internetowe, tzn programy które działają w sieci u Państwa w firmie, lub przez internet łączą oddziały terenowe Państwa firm. Posiadamy wiele modułów do ewidencji i zarządzania projektami, klientami i zapytaniami które spływają do Państwa firmy, lub oddziałów.

Domeny

Oferujemy tanie domeny internetowe. Zamów dowolną domenę internetową online! Sprzedajemy domeny *.pl, *.eu, *.warszaw.pl, *.com itp. Twoja strona musi posiadać domenę, sprawdź czy jest dostępna i zamów online.

Hosting

Oferujemy tani Hosting dla firm i osób prywatnych, konta WWW i FTP z PHP MySQL. Konto najtańsze od 149 zł netto na rok, zapewni stabilną prezentację twojej strony oraz obsługę konta e-mail. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozycjonowanie

Twoja firma nie widnieje w sieci? Mała oglądalność twojej witryny? Mniejsze zarobki ze strony www niż były zakładane? Mamy rozwiązanie! 3 pakiety promujące Twoją firmę w sieci! Pozycjonowanie stron Internetowych Warszawa Wrocław Lublin Kraków!

Pomoc prawna

Sklepy internetowe mają obowiązek dostosować działalność do nowych regulacji prawnych. Oferujemy pomoc w zakresie wypełnienia obowiązku informacyjnego jak również napisania prawidłowego Regulaminu sklepu internetowego. Oferujemy również pomoc w zakresie zgłoszeń do GIODO.

Certyfikaty SSL

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego sklepu i klientów. Oferujemy profesjonalne certyfikaty SSL oraz indywidualne adresy IP.